Klassipõhine ventilatsioon

Klassipõhine ventilatsioon

Lihtne, kiire lahendus olemasoleva ruumi ventileerimiseks
Õhuvahetuse parandamine klassiruumides mõiutab rohkem kui ainult õhu kvaliteeti.

Swegon pakub energiatõhusaid lahendusi, et õpilased saaksid anda endast parima. Ventilatsiooni täiustamine võib kaasa tuua suure kokkuhoiu kuludes, vähendada hoone energiatarbimist ja parandada õpilaste ning töötajate üldist tervist ja tulemusi.

Koolimajade klassiruumid on rokem tühjad kui hõivatud. Kui ruume ei kasutata, on nõudlus ventilatsioonil järele väike, kuid ruumide kasutamisel on nõudlus väga suur.

Kasutades neid hoone hõivatustrende, „avame uksed” suurepärasele energiasäästupotentsiaalile. Näiteks soojusvahetiga mehaanilise ventilatsiooni paigaldamine võib taaskasutada umbes 90% hoone kütte-/jahutusenergiast. Valides mehaanilise ventilatsiooni jaoks sobivad süsteemilahendused, saate säästa veelgi.

Kiire ja lihtne lahendus parandada õhuvahetust klassiruumides on kasutada ruumipõhiseid ventilatsiooniseadmeid

Ruumipõhised ventilatsiooniseadmed on sellised kus ventilatsiooniseade paigaldatakse teenindatavasse ruumi ja puudub ühendus kesksüsteemiga. Detsentraliseeritud ventilatsioon pakub suurt paindlikkust ja seda on lihtne rakendada.

See lahendus võimaldab õppetööd jätkata paigaldamise ajal, liikudes töödega ühest klassist teise ruum-ruumi haaval.

Swegoni laiast tootevalikust on lihtne leida midagi, mis sobiks iga klassiruumi konfiguratsiooni ja suurusega.

Näiteks COMPACT Air või Class Unit PX saab paigutada otse klassiruumi, vastu seina või lakke, mis tähendab, et kanalitööd pole vaja, pakkudes ületamatult kiiret paigaldust. See tagab ruumi varustamise värske õhuga ja eemaldab saastunud õhu, kuid tänu sisseehitatud soojusvahetile ei lähe siseõhus sisalduv soojusenergia raisku. Lisades ruumiseadmele õhu kvaliteedi anduri saame ruumi õhuvahetust reguleerida vajaduspõhiselt ja hoida sedasi energiakulu kontrolli all.