GOLD RX

Rootorsoojusvahetiga integreeritud juhtimisautomaatikaga ventilatsiooniseade

 • Soojusvaheti temperatuurikasutegur kuni 85%
 • Õhuvoolu hulk kuni 50 400 m³/h
 • Rootorsoojusvaheti sujuv juhtimine
 • Utiliseerib nii soojus- kui jahutusenergiat
 • Seadmete suuruste valik võimaldab leida sobiva seadme vastavalt vajadusele tagades nii energiatõhusad lahendused.
  Loe veel
  Rootorsoojusvaheti RECOnomic / RECOsorptic

  Rootorsoojusvaheti on suur alumiiniumist ketas milles on arvukalt väikeseid õhuavasid. Energiat vahetatakse ketta pöörlemisel sissepuhke ja väljatõmbeõhu vahel. See on kõige energiatõhusam soojuse taaskasutamise meetod, mille temperatuuritõhusus on alati üle 80%. Tänu patenteeritud turbulentsi tekitavale konstruktsioonile saavutab RECOnomic ainulaadse energiatõhususe. Swegoni rootorsoojusvaheti on saadaval ka sorptsioonversioonina (RECOsorptic), mis tänu kõrgele niiskuskasutegurile tõstab energiatõhusust veelgi.

  Täielik kontroll õhu kvaliteedi üle

  Puhtakspuhumissektori ja Carry-Over funktsiooni koostöö tulemusel on garanteeritud minimaalne sissepuhkeõhu ja väljatõmbeõhu vahelise lekke oht, mis tagab selle, et hoone on alati varustatud värske õhuga.

  GOLD RX / HC – integreeritud jahutus ja küte

  GOLDi uus põlvkond tutvustab uusi lahendusi. Üheks oluliseks täienduseks on GOLD RX / HC, plug-and-play integreeritud lahendus jahutuse- ja sooja tootmiseks. Tänu integreeritud pöörduvale soojuspumpale on nüüd lihtsam kui kunagi varem luua terviklik ventilatsioonisüsteem. Uskumatult lihtne projekteerida, paigaldada ja kasutada. Lisaks on kõik funktsioonid kergesti kättesaadavad GOLDi kasutajaliidese kaudu.

   

  VAJALIKUD DOKUMENDID LEIAD SIIT: DOKUMENTATSIOON

 

 

 • Kirjeldus

Kirjeldus

Eestikeelsed kasutusjuhendid

         

GOLDi rootori tööpõhimõte

GOLDi juhtpaneeli IQnavigator tutvustus